Biologický ústav má novou profesorku!

Prof. MUDr. Iva Slaninová, Ph.D. je profesorkou Lékařské fakulty MU, kde už mnoho let působí na Biologickém ústavu. Řízení ke jmenování profesorkou absolvovala v oboru Lékařská biologie. Ke jmenování profesorkou gratulujeme!

14. 6. 2021

Prof. MUDr. Iva Slaninová, Ph.D. je profesorkou Lékařské fakulty MU, kde už mnoho let působí na Biologickém ústavu. Řízení ke jmenování profesorkou absolvovala v oboru Lékařská biologie. V jejím rámci přednesla přednášku pro odbornou veřejnost na téma „Přírodní látky z rostlin jako léky v terapii rakoviny“.

Kromě vědecko-výzkumné činnosti se prof. Slaninová také významně podílí na teoretické i praktické výuce Lékařské biologie pro studenty programů Všeobecné lékařství a Zubní lékařství a teoretické výuce pro bakalářské studijní programy.

Ke jmenování profesorkou gratulujeme!