Nové doktorandy přivítáme na PhD Welcome Day

V jarním semestru přivítáme v doktorském programu Biomedicínské vědy celkem sedm nových studentů, z toho dva nastoupí do výzkumné skupiny Dr. Nicoly Silvy na Biologický ústav.

16. 2. 2024

Jak již tradičně, i tento semestr organizujeme pro nové doktorandy programu Biomedicínské vědy PhD Welcome Day. Během tohoto neformálního setkání, které se bude konat 26.2. v 09:30 na Biologickém ústavu, se studenti seznámí se studijními podmínkami, budou mít možnost klást dotazy a v neposlední řadě poznají své nové kolegy.

Své PhD studium začne celkem 7 studentů, kteří se začlení do výzkumných týmů na ústavech LF MU nebo na externích pracovištích. Na Biologický ústav přivítáme dva zahraniční studenty, kteří nastoupí do výzkumné skupiny Dr. Nicoly Silvy. S využitím modelového organismu C.elegans se budou věnovat studiu molekulárních mechanismů opravy DNA během meiotického dělení buněk.